Nowości, które muszę mieć!

O tym, że jednym z moich ulubionych producentów materiałów scrapowych jest 13@rts wiedzą chyba wszyscy, którzy mnie znają. Kiedy dwa lata temu Ayeeda wprowadzała na rynek swoją pierwsza kolekcję papierów, od razu wiedzialam, że jest to coś wyjątkowego. nietypowe faktury, kolorki spójne, ale inne niż te, któe na polskim rynku były dostępne. Każda następna kolekcja była jeszcze ciekawsza. Do tego jeszcze rewelacyjne media, które mają kilka zalet: po pierwsze są po prostu dobre. Po drugie mają bardzo przystępne ceny. No i po trzecie – są polskie! A do tego jeszcze fakt, że farbki i mgiełki sa dostepne w tak wielu kolorach, które ciągle są uzupełniane sprawia, że wśród polskich producentów (choć w sumie wśród producentów wogóle) 13@rts w moim prywatnym rankingu wychodzi na prowadzenie…

A teraz 13@rts prponuje kolejne nowości…

Pierwszą nowoscią jest bardzo klimatyczna kolekcja Cosy Evening. Kolorki stonowane, ale właśnie takie… hmmm… inspirujące. I choć od zawsze jestem fanką kolorów tutaj po prostu nei moge się oprzeć. Już wiem, z czego bedzie stworzony mój grudniownik. Albo chociaż jakiś poświąteczny scrap… jest zimowo i jest przytulnie… A do tego jeszcze dodatki: tekturki, maski i… dwa kolejne kolory mgiełek! No po prostu żyć nie umierać!

Ale to nie koniec, bo 13@rts ma jeszcze jedną niespodziankę: kolekcję Color Basic, tym razem zaprojektoaną przez inną fantastyczną scraperkę z Ayeedowego zespołu – Olgę Heldwein. Tu jest kolorowo, wesoło i równie inspirująco. Zobaczcie:

Tutaj też są maski z prostymi, ale bardzo uiwersalnymi wzorami. I zestaw tekturek. Taki w stylu Olgi właśnie…

Wszystkie te cuda dokładniej obejrzeć możecie na blogu 13@rts: KILK.

Ja już mam swoje wybrane gadżety z tych kolekcji (bezwzglednie papiery, mgiełki, może maski i tekturki – koniecznie te z iglastymi gałązkami). Wszystkie te cuda możecie już tez kupić w sklepie 13@rts.

P.S.

A teraz przyznać się, kogo spotkam na warsztatach u Ayeedy 16.11?

 

 

Advertisements

One thought on “Nowości, które muszę mieć!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s