Zrób sobie prezent: Kartka „Dziękujemy!”

Środa i kolejny cykl postów. Tym razem bardziej craftowych, choć kto wie, w jakim kierunku to ewoluuje. Tytuł „Zrób sobie prezent” oznacza, że w środy prezentować będę wszystko, co zostało zrobione, aby komuś (lub samemu sobie) podarować. Mogą to być: kartki, pudełka (może przekonam się do exploding boxów?), ale też dekoracje do domu, albumy ofiarowywane w prezencie a nawet… ciekawe opakowania na prezent. A może przy okazji pojawią się też inne okołoprezentowe notki?
Today is Wednesday and the next new main topic of my posts: make yourself a gift. In Polish it is quite fun, because it may mean: make a gift for yourself or just make a gift (for someone). It means on Wednesday I will show you some artworks which you can give to someone: cards, boxes (maybe exploding box?) or some things that you can just use to decorate your home. And… who knows, maybe it will turn in a different way too?

ręcznie robiona kartka 

Dziś pokazuję karteczkę, która została stworzona z okazji Papiorzanego Combra, czyli Śląskiego Zlotu Scrapbookingowego. Karteczka co prawda poleciała na konkurs Agaterii na gryfną kartkę, ale przede wszystkim zrobiłam ją, żeby podziękować babci Oli. Babcia upiekła dla nas mnóstwa ciasta, co stworzyło prawdziwie domową atmosferę na zlocie. Kto był, wie, że ciasta były przepyszne…
Today I would like to show you a quite nice card. I have made it because of Silesian Scrapbooking Meeting. It was because o that event grandma of my friend made a lot of delicious cookies… And we decided to say somehow Thank You. So… I created this Thank You card…

recznie-robiona-kartka

Karteczka powstała z papierów, na które długo nie miałam pomysłu. Zostały mi z jakiś warsztatów i tak sobie czekały w pudełku. A że motyw kwiatowy widoczny na żółtym troszkę mi się skojarzył z kwiatami na stroju ludowym śląskim to… nożyczki poszły w ruch!
I used some American Craft (I suppose) papers. The flowers on the yellow one just made me think about Silesian national dress. So that is why I have used them.

kartka handmade

Całość ozdobiłam kwiatami i perełkami samoprzylepnymi. Stanowią taką kropkę nad i.
kartki ręcznie robione

A tworząc kartkę, korzystałam z tej mapki na blogu cardabilities, gdzie zgłaszam karteczkę na wyzwanie…
And while creating this card, I used this sketch#122 from cardabilities blog:

 

Reklamy

10 thoughts on “Zrób sobie prezent: Kartka „Dziękujemy!”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s