Zaległości Project Life

Tyle jest rzeczy, o których chcę pisać na blogu! Tyle pomysłów w głowie. I ciągłe zmiany koncepcji. A do tego dochodzą jeszcze nowe projekty, nowe możliwości, które pojawiają się czasem zupełnie nieoczekiwanie. Dlatego czasem mam zaległości – blogowe, scrapowe. Jednak ostatnio doszłam do wniosku, że najbardziej liczy się to, co przeżywam. Bycie Tu i Teraz. A kolejna rozkładówka w albumie Project Life może przecież poczekać, prawda?

Wpisy są jeszcze marcowe. Było dużo capoeira, bo przecież były warsztaty, a wcześniej roda miesiąca. I cudne zdjęcia Wiktora z profesorem Chocolate (Ilonka! Wielkie dzięki raz jeszcze!). Capoeira powoli staje się zresztą myślą przewodnią tego albumu. Zajmuje też coraz więcej miejsca w moim, w naszym rodzinnym życiu. I dobrze, bo to naprawdę świetna sprawa!

PL11a

A oprócz capoeiry były food trucki. Kolejna rzecz, która podbiła nasze serca i która staje się coraz bardziej modna. Jedzenie z ciężarówek, choć przypomina popularne fast foody jest zupełnie czym innym. To slow food w genialnej postaci. A każdy zlot food trucków staje się lokalnym wydarzeniem i świętem wszystkich, którzy lubią dobrze i oryginalnie zjeść. O food truckach pewno powstanie jeszcze jakiś osobny tekst (może nawet więcej tekstów). Na razie PL-owa rozkładówka na temat zabrzańskich food trucków i późniejszej wizyty w gliwickiej palmiarni:

PL10

W tych rozkładówkach znów testowałam kolejne układy stron. Przyznam, że duże zdjęcia przecięte na pół i włożone w dwie mniejsze koszulki prezentują się całkiem nieźle. O ile ma się takie fajne zdjęcia, które można przeciąć. Do tego gotowe karty i absolutne minimum dodatków. Czyli mój przepis na Project Life. Choc to może się zmienić, bo już niedługo jadę na PL-owe warsztaty. I pewno wrócę z głową pełną pomysłów na kolejne rozkładówki i strony!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s