Zimowa ramka

Dużo ostatnio u mnie zmian. Trochę życiowych, które zmuszają do zatrzymania się na chwilę, przyjrzenia się sobie z boku. W głowie wciąż mam mnóstwo pomysłów, ale zaczynam zadawać sobie pytanie: po co? Pytanie, które powinno być kluczowe dla każdego.
I właśnie odpowiedź na nie spowodowała, że postanowiłam odpuścić kilka rzeczy zabierających czas i odciągających moją uwagę od tego, co tu i teraz dla mnie najważniejsze. Dlatego wracam do moich blogowych korzeni i do pokazywania tu przede wszystkim moich prac craftowych.

Oczywiście każda z takich prac niesie ze sobą jakąś historię, refleksje, które stały się inspiracją do jej stworzenia. I o nich także chcę tu pisać. Tak samo, jak wciąż od czasu do czasu pojawiać się będą notki o odwiedzanych przeze mnie miejscach, o przeczytanych książkach czy obejrzanych filmach. Na bieżąco o tym, co właśnie czytam (wraz z krótkimi opiniami na temat kolejnych lektur) poczytać możecie też na Fejsbuku lub Instagramie.

Postanowiłam też pokazać kilka wcześniejszych prac, które szczególnie lubię. Ramka, którą dzisiaj publikuję, została stworzona na styczniowe wyzwanie sklepu Tricksart.

Tematem przewodnim wyzwania jest alterowanie. Nie mam na koncie zbyt wielu projektów tego typu, ale lubię je. Lubie nadawać starym rzeczom nowe życie. Zwłaszcza takim drewnianym pudełeczkom, w których były jakieś zabawki, jakie otrzymał kiedyś mój syn. Zabawki pewnie gdzieś leżą już zapomniane w jakimś pudle, ale opakowanie… wciąż czekało na swoją kolej.

wyzwanie-tricksart-alterowanie

Przeczytaj o alterowaniu i innych sposobach nadawania nowego życia starym rzeczom.

W założeniu miało być zimowo. A że pomyliłam się przy drukowaniu zdjęć siostrzenicy z jej zimowej sesji i wyszły mi takie maleństwa – pomysł na alterowaną ramkę/shadowbox zrodził się sam. jest trochę mediów (oczywiście 13arts), tekturki z Tricksart i dodatki z biurka 😉

tricksart-alteredart

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s