Nadrabianie zaległości – kartka komunijna

Dawno mnie tu nie było. Trochę wynika to z faktu, że ostatnio dużo dzieje się w pozainternetowym życiu. Trochę też z tego, ze postanowiłam ograniczyć moją internetową działalność i w jej prowadzeniu skupić się własnie na… szeroko rozumianym craftowaniu! Tak, tak. Wracam do moich blogowych korzeni i zamierzam skoncentrować się na prezentowaniu tu, na blogu moich wytworów. pewno nadal przemycać będę tu swoje przemyślenia, ale… niech kartki, scrapy i inne projekty będą w centrum uwagi! Dlatego też dziś chcę pokazać karteczkę mocno zaległą, bo stworzoną na komunię, która… odbyła się oprawie miesiąc temu!

Postanowiłam pociąć papiery Craft o’Clock, które wpadły mi w ręce tuż przed Śląskim Zlotem. I bardzo dobrze, bo dzięki temu miałam szanse na zlocie zaopatrzyć się w kolejne kolekcje. Dlaczego? bardzo mi się spodobały – kolorystyka, motywy kwiatowe, idealne do wycinania. W moim craftowaniu często sięgam po takie papiery przy tworzeniu kartek. Najczęściej z… wygody! Dzięki temu, ze z tego samego arkusza mogę wyciąć tło i elementy dekoracyjne, nie potrzebuję już wiele. Zazwyczaj dodaję tekturki (oczywiście najchętniej z Tricksart, skąd zresztą pochodzi tekturka będąca tu w centrum kompozycji), kawałki materiałów czy koronek i… perełki w płynie. Nie potrafię wyobrazić sobie bez nich swoich kartek! Po prostu lubię, jak jest trochę perłowo. Tutaj perłowa jest też tekturka potraktowana srebrną farbką 13arts

komunijna7

Ponieważ kartka jest komunijna postanowiłam ozdobić tej wnętrze. Wraz z kieszonką na kasę – to chyba najbezpieczniejsza i najbardziej praktyczna forma prezentu komunijnego, prawda?

komunijna3

komunijna2

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s