Poznajmy się

Poznajmy się! Hello!

 

Jestem Ela i zapraszam Cię do mojego blogowego świata, który powstał, by cieszyć się z Tobą radością tworzenia!

Hi! My name is Ela and I would like to invite you on my blog, which was created to share with you my joy of creating!

Od kilku lat zajmuję się rękodziełem, tworząc kartki okolicznościowe, albumy i innego rodzaju przedmioty artystyczne. Wciąż staram się rozwijać, próbując swoich sił w różnych technikach i stylach. Mam na swoim koncie także prowadzenie kilku warsztatów z zakresu scrapbookingu i cardmakingu oraz współpracę jako członek Design Team z polskimi markami scrapowymi oraz polskimi i zagranicznymi blogami. Aktualnie współpracuję z firmą Tricksart – producentem najlepszych, moim zdaniem, na polskim rynku masek a także tekturek i innych scrapowych ozdób.

I’ve been keen on crafting for few years. I am creating cards, albums, LOs, arthournals and more different artworks. I am doing my best to develope myself and try new techniques and styles. I’ve organized some scrapbooking workshops and was a part of some Design Teams. Right now I cooperate with Tricksart company – one of the best chipboards and stencils producers in Poland!

Jeśli podobają Ci się moje prace i chciałbyś, żebym stworzyła specjalnie dla Ciebie coś podobnego choć jednocześnie oryginalnego, zapraszam do kontaktu: artsonrisa@gmail.com

If you like my artworks and would like to have similar one, please contact me: artsonrisa@gmail.com

Wszystkie prezentowane na blogu zostały stworzone przeze mnie , chyba że wyraźnie zaznaczyłam, iż jest inaczej. W związku z tym obowiązują w ich kontekście prawa autorskie!

 

Reklamy