O mnie

Poznajmy się!

 

Cześć, jestem Ela. Miło mi, że trafiłeś do mojego małego miejsca w sieci. Kim jestem? Kobietą, która kocha życie! Uwielbiam odkrywać nowe miejsca i smaki. Szukam w codzienności chwil, które wywołują uśmiech. Zamykam je potem na kartach własnoręcznie wykonanych albumów i scrapów.
Obejrzeć je możesz na stronie Sonrisa Craft.

Jestem też niepoprawną książkoholiczką. Książka (lub czytnik ebooków) to zawsze pierwsza rzecz, którą pakuję do walizki lub plecaka, gdy wyruszam w podróż. A podróżować uwielbiam – spotykać nowych ludzi, odwiedzać miejsca, które mają swoją magię albo szaleć z dzieckiem w parkach rozrywki! Kocham morze i góry, ale lubię też chłonąć atmosferę typową dla danego miasta…

Zawsze byłam aktywna. Pochłonęła mnie capoeira. Ta brazylijska sztuka walki dodaje mi energii, ale ma też wiele innych zalet, o których kiedyś pewnie tu napiszę. Poza tym praktykuję jogę, lubię chodzić z kijami, wciąż marzę o przebiegnięciu maratonu i połonin, choć wiem, że zacząć muszę od biegu na 5 km.

I… lubię smacznie zjeść: prosto, zdrowo, ale smacznie. Bo zawsze powtarzam, że życie ma wiele smaków i warto skosztować ich wszystkich! Jeśli więc masz ochotę razem ze mną zachwycać się tymi smakami życia – zaparz sobie kubek dobrej herbaty lub kawy (a w lecie zrób sobie orzeźwiające virgin mojito – mój ulubiony drink!) i rozgość się!

A jeśli chciałbyś się ze mną skontaktować po prostu zostaw tu komentarz, napisz na Facebooku lub wyślij maila: artsonrisa@gmail.com.

Reklamy